Nasze centrum

Specjalizujemy się głównie w szkoleniach tenisowych dla dzieci, młodzieży i dorosłych na każdym poziomie zaawansowania. Nasza młoda kadra trenerska oferuje bardzo atrakcyjny i efektywny program nauki gry w tenisa.

Jako ośrodek sportowy posiadamy bardzo dobre warunki do nauki tenisa przez cały rok.

Jako nieliczni w województwie, należymy do programów Tennis10 oraz Xpress Tennis, które wprowadzane są na całym świecie. Dzięki temu nasz system szkoleniowy jest bardzo ciekawy i nowoczesny.

W naszej ofercie proponujemy naukę gry w tenisa w poszczególnych kategoriach szkoleniowych:

  1. Mini Tennis – zajęcia dla najmłodszych od 3 roku życia.
  2. Junior Tennis – zajęcia dla dzieci i młodzieży.
  3. Pro Tennis – zajęcia dla zawodników profesjonalnych.
  4. Student Tennis – zorganizowane zajęcia dla studentów.
  5. Xpress Tennis – kursy szkoleniowe dla dorosłych.
  6. Cardio Tennis – zajęcia, które łączą w sobie tenis i fitness.
  7. Play Tennis – zajęcia indywidualne z Trenerem.
  8. Company Tennis – zorganizowane zajęcia dla pracowników firm i przedsiębiorców.

Wszystkie grupy tenisowe dobierane są według wieku oraz poziomu zaawansowania.

W Centrum Tenisa Don Balon najwięcej wrażeń przewidzianych jest dla dzieci, które mają prowadzone zajęcia według najlepszych na świecie standardów. Zajęcia składają się z rozgrzewki, gier zespołowych, ćwiczeń koordynacyjnych, czy też z różnych typów zabaw piłkowych. Rywalizują pomiędzy sobą w turniejach w tzw. talentiadach tenisowo – sportowych. Staramy się sprawdzać postępy młodych adeptów tenisa poprzez sprawdziany, konkurencje i turnieje, które rozgrywane są wewnątrz naszego Centrum, jaki i poza.  Dla nich także organizowane są zimowe i wakacyjne półkolonie tenisowe, językowe oraz obozy tenisowe.

Dla osób dorosłych proponujemy głównie treningi tenisowe indywidualne oraz treningi w grupach 2-6 osobowych. Naszym celem jest jak najszybsza i właściwa nauka pod względem techniki uderzeń, poruszania się po korcie, czy rozwiązań taktycznych. Celem jest jak najszybsza gra na punkty.

Wprowadzona jest także nowa, ciekawa forma tenisa tzw.”Cardio Tennis”. Jest to połączenie nauki gry w tenisa z ćwiczeniami fitness! Jest to doskonała metoda na zgrabną sylwetkę, poprawę kondycji i wytrzymałości. Ćwiczenia opierają się głównie na ciągłych i szybkich interwałach, by jak najdłużej utrzymać wysoki puls.

W naszej ofercie jest także program zawodniczy. Zapraszamy utalentowane dzieci i młodzież na profesjonalne treningi. Uczniowie mają możliwość profesjonalnej nauki z najlepszymi, jaki i sparingowania z innymi. Na naszym obiekcie gra dużo byłych zawodników, którzy są bardzo chętni są do pomocy i dzielenia się własnymi doświadczeniami. Nasz program zawodniczy polega na treningu tenisowym, ogólnorozwojowym oraz mentalnym. Zapraszamy wszystkich zawodników do konsultacji, gdzie na pewno postaramy się pomóc.

Terminarz grup ustalany jest na bieżąco, więc proszę się kontaktować telefonicznie lub mailowo z naszym Centrum Tenisa Don Balon w celu rezerwacji miejsca w grupach.

Dodatkowo jako szkoła tenisowa, współpracujemy z wieloma innymi klubami i szkołami tenisowymi. Mamy możliwość pomagania naszym klientom i zawodnikom w załatwianiu dodatkowych treningów, sparingów z innymi graczami. Możemy także pomóc w wyjazdach do zaprzyjaźnionych Akademii Tenisowych w Hiszpanii.

Zapraszamy!

Comments

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Mildred
11 lat temu

cool!

Robert
Robert
11 lat temu

Bardzo fajna szkola i obiekt całoroczny. Chodzę tu już od 2 lat i jestem bardzo zadowolony.
pozdrawiam

Karola
Karola
11 lat temu

Ile kosztuje to wszystko w sezonie letnim ? Mam na myśli grupy i lekcje indywidualne .