Akceptujemy karty:

Nasze centrum

Witamy w Naszym Centrum Tenisa Don Balon!

Specjalizujemy się w wysokiej jakości szkoleniach tenisowych, skierowanych zarówno do dzieci, młodzieży, jak i dorosłych, niezależnie od poziomu zaawansowania. Nasza młoda i zaangażowana kadra trenerska oferuje atrakcyjny i efektywny program nauki gry w tenisa, oparty na renomowanych metodach Międzynarodowej Federacji Tenisowej i Polskiego Związku Tenisowego.

ZAPISZ SIĘ NA ZAJĘCIA JUŻ TERAZ! TEL. +48 509 667 429

Nasze Atuty:

  1. Doskonałe Warunki Nauki przez Cały Rok: Jako ośrodek sportowy, zapewnimy Ci doskonałe warunki do nauki tenisa przez cały rok, dzięki nowoczesnym obiektom i profesjonalnym boiskom.
  2. Innowacyjne Programy Tenisowe: Jako jedni z nielicznych w województwie, należymy do programów Tennis10 oraz Xpress Tennis, co sprawia, że nasz system szkoleniowy jest nie tylko ciekawy, ale również nowoczesny i zgodny z międzynarodowymi standardami.
  3. Bogata Oferta Szkoleniowa: Oferujemy szeroką gamę zajęć tenisowych, takich jak Mini Tennis dla najmłodszych, Junior Tennis, Pro Tennis dla zawodników profesjonalnych, Student Tennis, Xpress Tennis dla dorosłych, Cardio Tennis łączące tenis i fitness, a także indywidualne zajęcia Play Tennis oraz Company Tennis dla pracowników firm.
  4. Dopasowane Grupy Wiekowe i Poziomy Zaawansowania: Wszystkie grupy tenisowe są starannie dobierane według wieku oraz poziomu zaawansowania, aby zapewnić optymalne warunki nauki.

ZAPISZ SIĘ NA ZAJĘCIA JUŻ TERAZ! TEL. +48 509 667 429

Zajęcia dla Dzieci – Najwięcej Wrażeń!

Dla najmłodszych zapewniamy zajęcia zgodne z najlepszymi na świecie standardami. W Centrum Tenisa Don Balon dzieci uczestniczą w różnorodnych aktywnościach, od rozgrzewki po gry zespołowe, ćwiczenia koordynacyjne i turnieje talentiad tenisowo-sportowe. Organizujemy także półkolonie tenisowe, językowe oraz obozy tenisowe.

Treningi dla Dorosłych – Szybka Nauka, Właściwe Techniki!

Dla osób dorosłych proponujemy treningi indywidualne oraz grupowe. Naszym celem jest szybka nauka techniki uderzeń, poruszania się po korcie i taktyki gry na punkty. Wprowadziliśmy także nową formę tenisa – Cardio Tennis, łączącą naukę gry z intensywnymi ćwiczeniami fitness.

Program Zawodniczy – Dla Uczniów z Pasją!

Zapraszamy utalentowane dzieci i młodzież na profesjonalne treningi, sparingi oraz rozwijanie umiejętności pod okiem doświadczonych zawodników. Program zawodniczy obejmuje trening tenisowy, ogólnorozwojowy i mentalny.

Konsultacje i Rezerwacje

Terminarz grup ustalany jest na bieżąco, więc prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy z Centrum Tenisa Don Balon w celu rezerwacji miejsca w grupach.

Współpraca i Dodatkowe Treningi

Jako szkoła tenisowa współpracujemy z wieloma klubami i szkołami tenisowymi. Pomagamy naszym klientom w załatwianiu dodatkowych treningów, sparingów i organizujemy wyjazdy do zaprzyjaźnionych Akademii Tenisowych w Hiszpanii.

Zapraszamy do naszego Centrum Tenisa Don Balon – miejsca, gdzie tenis staje się pasją!

ZAPISZ SIĘ NA ZAJĘCIA JUŻ TERAZ! TEL. +48 509 667 429

Comments

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Mildred
12 lat temu

cool!

Robert
Robert
12 lat temu

Bardzo fajna szkola i obiekt całoroczny. Chodzę tu już od 2 lat i jestem bardzo zadowolony.
pozdrawiam

Karola
Karola
12 lat temu

Ile kosztuje to wszystko w sezonie letnim ? Mam na myśli grupy i lekcje indywidualne .