Akceptujemy karty:

KADRA TRENERSKA

W naszym klubie tenisowym dbamy o to, aby nasza kadra trenerska była nie tylko wysoko wykwalifikowana, ale również pełna entuzjazmu i pasji do tenisa. Nasi trenerzy to profesjonaliści, którzy nie tylko posiadają widzę teoretyczną, ale również doświadczenie w grze i trenowaniu zawodników. Każdy z naszych trenerów jest zaangażowany w rozwijanie swoich podopiecznych, a także w dostarczaniu im wiedzy i umiejętności potrzebnych do gry na najwyższym poziomie. Dzięki naszej kadrze trenerskiej, nasz klub jest miejscem, gdzie każdy może rozwijać swoje umiejętności i cieszyć się grą w tenisa.

 Twój sukces na korcie zaczyna się od naszych trenerów tenisa

Marcin Plopa

Head Coach / założyciel Centrum Tenisa Don Balon / trener

Międzynarodowy trener tenisa ATP Certified – kurs GPTCA Grade C. Licencjonowany Trener Tenisa II Klasy Polskiego Związku Tenisowego.

Wieloletni zawodnik SKT Sopot, KS Polonia Elbląg oraz TC Duisburg Tennis Baerl w Niemczech. Absolwent Sopockiej Akademii Tenisowej. Magister Wydziału Zarządzania na Uniwersytecie Gdańskim (specjalność: Ekonomika Przedsiębiorstw). Ukończone studia trenerskie II stopnia w Wyższej Szkole Trenerów Sportu w Warszawie.

Wieloletnie doświadczenie w wprowadzeniu zajęć na każdym poziomie zaawansowani. Sparingpartner wielu czołowych graczy.

Dawid Wiełłowicz

Menadżer CT Don Balon / trener tenisa

Trener szkolenia początkowego i wyczynowego. Ukończone kursy Akademii Trenerów Tenisa.

Ukończone kursy i warsztaty: |Tennis Mental Coach”, ” Systemowe podejście do profilaktyki w tenisie”, ” Nauczanie i trening z amatorami”, „Doskonalenie techniki oraz pracy nóg w treningu grupowym”, ” Cała Polska serwuje dobrze”, „Zintegrowane podejście do nauczania oraz treningu- od Tenis 10 do wysokiego wyczynu”,”Kurs na wychowawcę wypoczynku”. Szkolenie z trenerem Novaka Djokovica i udział w kilku szkoleniach z Tomaszem Iwańskim.
Prowadzenie zajęć indywidualnych i grupowych dla dzieci i dorosłych na każdym poziomie zaawansowanie. Prowadzenie półkolonii i urodzin tenisowych.
Zwycięzca wielu turniejów singlowych i deblowych. Sparingpartner Centrum Tenisa Don Balon.

 Julia Kawa

Instruktor tenisa

Instruktor Tenisa na Akademii Wychowania Fizycznego w Gdańsk. Magister Uniwersytetu Gdańskiego na Wydziale Ekonomii.

Była czołowa polska zawodniczka w Klubie Tenisowym SKT Sopot. Liczne wygrane turnieje tenisowe w różnych kategoriach wiekowych.

Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego na Wydziale Ekonomii. Specjalizacja Tennis10 dla dzeci oraz Tennis Xpress dla dorosłych. Prowadzenie zajęć indywidualnych oraz w grupach. Prowadzenie obozów oraz półkolonii tenisowych. Praktyki tenisowe w różnych Klubach Tenisowych. Sparingpartner Centrum Tenisa Don Balon.

Sebastian Chojnowski

Trener tenisa – II klasa trenerska 

Trener tenisa – ukończona Akademia Trenerów Tenisa.

Czołowy zawodnik w Polsce. Wielokrotny drużynowy Mistrz Polski. Mistrz Polski w grze podwójnej. Brązowy medalista Mistrzostw Polski w grze pojedynczej i mieszanej. Mistrz województwa pomorskiego w różnych kategoriach wiekowych. Dwukrotny Mistrz Akademicki Województwa Pomorskiego. Zwycięzca międzynarodowego turnieju deblowego Tennis Europe Tomaszewski Cup. III miejsce w grze pojedynczej międzynarodowego turnieju Tennis Europe Tomaszewski Cup.

Uczestnik wielu konferencji tenisowych. Wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi i z dorosłymi na każdym poziomie zaawansowania. Sparingpartner Centrum Tenisa Don Balon

 

Dominik Bielecki

Licencjonowany trener tenisa

Trener tenisa – Akademia Trenerów Tenisa u dr Piotra Unierzyskiego. Specjalizuje się w prowadzeniu zajęć indywidualnych oraz grupowych z dziećmi i dorosłymi na wielu poziomach zaawansowania. Wicemistrz województwa Zachodnio-Pomorskiego.Wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu obozów oraz półkolonii tenisowych.Praktyka zawodowa w różnych klubach tenisowych.Zwycięzca wielu turniejów singlowych i deblowych.

Jędrzej Strzelecki

Instruktor tenisa

Licencjonowany instruktor Polskiego Związku Tenisowego po kursach Akademii Trenerów Tenisa pod okiem dr. Piotra Unierzyskiego.

Trenujący i wychowany na kortach od najmłodszych lat życia. Sparingpartner, a także uczestnik i zwycięzca wielu turniejów singlowych i deblowych na terenie całego kraju. Opiekun na obozach i półkoloniach tenisowych. Uczestnik różnych szkoleń i konferencji tenisowych.

Specjalizuje się w prowadzeniu zajęć z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi na każdym poziomie zaawansowania.

Miłosz Pesta

Instruktor tenisa

Instruktor tenisa – Ukończone studia na Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku. Magister wychowania fizycznego o specjalizacji tenisowej. Zwycięzca wielu turniejów singlowych oraz deblowych.

Uczestnik wielu kursów opartych na różnorodności w prowadzeniu zajęć takich jak: Cardio Tennis, Tennis10, Xpress.

Specjalizuje się w treningach z dorosłymi na różnym poziomie zaawansowania, jednak największą frajdę sprawia mu „zarażanie” dzieci tenisem od najmłodszych lat. Wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu obozów tenisowo-sportowych oraz półkolonii. 

Poza tenisem Miłosz zajmuje się tworzeniem muzyki, gdzie bardzo mu w tym kibicujemy!

Maksymilian Walkowski

Zawodnik Klubu Tenisowego Don Balon, sparingpartner i pomoc trenerska. 

Czynny zawodnik Klubu Tenisowego Don Balon oraz TennisPro Academy Gdańsk. Aktualnie gra w kategorii seniorów. Wychowanek klubu. Wielokrotny zwycięzca turniejów ogólnopolskich w każdej kategorii wiekowej. Czołowy zawodnik juniorów.

Obecnie w trakcie kursów na instruktora tenisa. Prowadzi zajęcia zarówno z dziećmi, jaki i z dorosłymi na każdym poziomie zaawansowania.

Sparingpartner wielu czołowych graczy. Uwielbia pracę z dziećmi, prowadzi prowadzi półkolonie tenisowe oraz obozy sportowe. Zapraszamy na zajęcia indywidualne z Maksem.

Maciej Dobaczewski

Instruktor tenisa

Licencjonowany instruktor tenisa PZT.

Sparingpartner, a także uczestnik i zwycięzca wielu turniejów singlowych i deblowych na terenie całego kraju. Opiekun na obozach i półkoloniach tenisowych. Uczestnik różnych szkoleń i konferencji tenisowych. Specjalizuje się w prowadzeniu zajęć z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi na każdym poziomie zaawansowania.

Trener, dla którego tenis to pasja. Doskonale odnajduje się w pracy z dziećmi, a także z dorosłymi na każdym poziomie zaawansowania. Prowadzi nauczanie indywidualne, a także w grupach.

Pozostali trenerzy uzupełniający:

  • Jan Kostrubiec
  • Robert Zatylny
  • Anna Baran
  • Aleksandra Bukowska
  • Kacper Nawój
  • Maciej Folga
  • Julia Jaromir

 Twój sukces na korcie zaczyna się od naszych trenerów tenisa

 
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments