Akceptujemy karty:

OBIEKT

Witaj w Centrum Tenisa Don Balon – Największym Obiekcie Tenisowym w Trójmieście!

Centrum Tenisa Don Balon to jedno z największych i najnowocześniejszych miejsc do uprawiania tenisa na mapie Trójmiasta. Nasz obiekt składa się z dwóch profesjonalnych kompleksów tenisowych, oferujących pełne zaplecze zarówno letnie, jak i całoroczne.

Lokalizacja

Nasze obiekty są oddalone od siebie o 1 km i zlokalizowane w doskonale skomunikowanym miejscu w Gdańsku Wrzeszcz, przy ulicy Aleja Legionów 7 (obiekt całoroczny) oraz ul. Uphagena 25 (obiekt letni). Łatwy dostęp tramwajem czy autobusem sprawia, że dotarcie do nas jest wygodne dla każdego. Dla naszych klientów udostępniamy bezpłatny, monitorowany parking.

Profesjonalne Obiekty Tenisowe

Posiadamy trzy profesjonalne, całoroczne hale tenisowe o trawiastej nawierzchni oraz cztery korty tenisowe z nawierzchnią mączki ceglanej. Hale są pełnowymiarowe, umożliwiające grę w tenisa, ale również dostosowane do piłki nożnej, siatkówki, koszykówki czy unihokeja. Nawierzchnia to wysokiej jakości sztuczna trawa syntetyczna. Nasze hale są ogrzewane i oświetlane, a latem otwierane boki, co pozwala na komfortowe korzystanie bez względu na warunki pogodowe.

Obiekt Letni

Obiekt letni to cztery korty, ścianka tenisowa, kompleks szatniowo-sanitarny oraz restauracja. Oferujemy nie tylko doskonałe warunki do gry w tenisa, ale także miejsce, gdzie można zakupić i przetestować sprzęt tenisowy, naciągnąć rakietę, czy po prostu wypić pyszną kawę.

Zapraszamy do Centrum Tenisa Don Balon!

Serdecznie zapraszamy wszystkich pasjonatów tenisa, bez względu na poziom zaawansowania, do korzystania z naszych usług. Mamy nadzieję, że nasze Centrum stanie się dla Państwa najlepszym miejscem do uprawiania tego wspaniałego sportu – tenisa!

U nas znajdziesz nie tylko korty, ale i ludzi, którzy z pasją i zaangażowaniem pomogą Ci rozwijać swoje umiejętności i osiągać sukcesy.