Akceptujemy karty:

5 polecanych książek o tenisie

  1. „The Inner Game of Tennis” autorstwa W. Timothy Gallweya – książka ta skupia się na psychologicznych aspektach gry w tenisa, a jej głównym celem jest pomoc czytelnikom w radzeniu sobie z napięciem i stresem podczas meczów.
  2. „Winning Ugly: Mental Warfare in Tennis” autorstwa Brad Gilbert – ta książka opowiada o taktyce i strategii, które pozwoliły autorowi na osiągnięcie sukcesu na korcie. Książka ta jest doskonała dla tych, którzy chcą poprawić swoją grę taktyczną i zwiększyć swoje szanse na zwycięstwo.
  3. „The Education of a Tennis Player” autorstwa Rod Laver – książka ta opowiada o karierze jednego z największych tenisistów w historii, Roda Lavera, oraz o jego metodach treningowych i strategiach gry.
  4. „Open: An Autobiography” autorstwa Andre Agassi – ta autobiografia opowiada o karierze jednego z największych tenisistów w historii, Andre Agassiego, oraz o jego osobistych trudnościach i sukcesach.
  5. „The Inner Game of Tennis: The Classic Guide to the Mental Side of Peak Performance” autorstwa W. Timothy Gallwey – to klasyczna książka, która pomaga czytelnikom w radzeniu sobie z napięciem i stresem na korcie, poprawie koncentracji i skupienia, zwiększeniu pewności siebie i radzeniu sobie z trudnościami, które pojawiają się podczas gry.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments