TENIS DLA DZIECI

 Światowy Program Play & Stay – czyli Mini-tenis gra dla dzieci! Jesteśmy jedyną szkołą w Trójmieście, która uczy wq. światowych standardów Play and Stay! 

Dużo dzieci uczonych jest poprawnego grania, taktyki na pełnowymiarowym korcie. Play and Stay jest unikalnym programem tenisowym, podczas którego dzieci uczą się wq. światowych standardów.  Mini-tenis uczy kreatywnego myślenia, wyobrazni, wyczucia, które gwarantują maksymalny sukces i zabawę. Klasy mini-tenisa dobierane są na podstawie wieku, wzrostu oraz zdolności. Program Mini-tenis zawiera 3 kroki w postępie dziecka. Każdy program jest nastawiony na spokojną, wolną grę koncentrując się na poprawie tenisowych umiejętności i poprawnego rozwoju stylu przyszlego tenisisty. Wraz z postępem dziecka, wzrasta poziom trudności, rozmiar kortu, wielkość rakiety, wysokość siatki, a piłki stają się coraz bliższe prawdziwemu tenisowi.

Klasy tenisowe Mini-Tenis 
1. Przedszkole (wiek  4 – 5 lat)
Zoorganizowane klasy dzieci, by zaprzyjazniły się z piłkami oraz rakietami. Dzieci uczą się w małych grupach z jednym intruktorem. Zajęcia prowadzone są dużymi piłkami gąbkowymi. Program nauczania prowadzony jest specjalnym sprzętem by osiągnąć cel i radość w nauce.

2. Szybki start (wiek 6-8 lat)
Ta klasa wprowadza wprowadza poprawę elementów technicznych w zabawnych formach gry na punkty. Tutaj dominuje kreatywny język i wyobrażnia gry.

3. Krasnale  (wiek 7-11 lat)
Klasa dla średnio-zaawansowanych dzieci nastawionych na tenisowe doświadczenia. Zajęcia , które nastawione są za koncentracji i wprowadzania elementów taktycznych. Klasa przygotowuje dzieci do pierwszych meczy  granych tradycyjnymi piłkami i pełnowymiarowymi rakietami.

 

To, że uczymy wq. tych standardów można sprawdzić tutaj: http://www.tenis10.pl/kluby/ 

 

Proponujemy pierwszą lekcję próbną całkowicie gratis, po to aby Twoje dziecko się o nas przekonało!!! 

 Zainteresowanych rodziców, prosimy o kontakt:

telefon: 509-667-429

email: szkola@donbalon.pl

 

 

 

CENNIK SZKOŁEK TENISOWYCH

DLA DZIECI

 Zajęcia odbywają się 1,2 lub 3 razy w tygodniu w godzinach popołudniowych oraz w weekendy.

Grupa liczy maksymalnie 4-6 osób.

 

Karnety miesięczne:

1 raz w tygodniu – 150zł /mc

2 razy w tygodniu – 280zł/ mc

3 razy w tygodniu – 400zł/ mc

Lekcja indywidualna z Trenerem – 100zł/h (Cena wraz z wynajęciem kortu).

Zapraszamy także rodziców na treningi tenisa dla dorosłych!

Zgłoszenia:

Szkoła Tenisowa Don Balon Marcin Plopa

Aleja Legionów 7

80-441 Gdańsk

tel. 509 667 429

szkola@donbalon.pl

www.donbalon.pl

Powered by WordPress