Akceptujemy karty:

III Mistrzostwa Szkoły Tenisa Don Balon – grudzień 2013

zdjecie - III mistrzostwaW sobotę odbył się wspaniały turniej świąteczny dla dzieci do lat 14 o III Mistrzostwo Szkoły Tenisa Don Balon!

Zgłosiło się 15 zawodników, którzy walczyli o wielkie puchary, medale i niespodzianki.

Turniej był długi, bo trwał aż 6,5 godziny, ale dzięki bardzo wyrównanej rywalizacji oglądało się go z przyjemnością 🙂

Rozgrywki początkowo składały się z 4 grup po 4 i 3 zawodników. Z każdej grupy wyszły po 2 osoby, które trafiały do turnieju głównego, który rozgrywany był już systemem pucharowym. Pozostałe osoby, który zajęły miejsca w grupach 3 i 4 trafiły do turnieju pocieszenia.

I tak też turniej pocieszania wygrał po bardzo dobrej grze Michał Mytlewski, który zwyciężył z Adamem Wyrzykowskim!

Miejsca III zajęli: Bartosz Drążek oraz Jaś Gołębiewski.

Turniej główny rozgrywany był od ćwierćfinałów i wygrał go 10-letni Oliwier Zieliński, wygrywając po wielkiej i wspaniałej walce 5/10 10/7 10/5 z Jankiem Kostrubiec!

Miejsca III zajęli: Mateusz Milkowski oraz Adam Żwirbliński.

Dziękuję za sportowe emocje i za bardzo dobrą frekwencję wśród zawodników i rodziców 🙂