Akceptujemy karty:

Podsumowanie turnieju tenisowego Don Balon Cup 2019

23.02.2019 zakończył się mocno obsadzony turniej Don Balon Cup 2019. Udział wzięło 28 zawodników z całego Trójmiasta i Elbląga.

Maksymilian Walkowski zwycięzcą turnieju Don Balon Cup 2019!

I miejsce zdobył nasz 15-letni Maksymilian Walkowski, który pokonał w finale Macieja Majchrowicza 4/2 4/3.
III miejsce wywalczył Daniel Kaczerski, który wygrał z naszym drugim zawodnikiem Jankiem Kostrubiec 7/6.
Pozostałe miejsca zajęli:
Miejsce 5-8: Jakub Siemiątkowski, Chocholski, Damian Białas, Maciej Dyżewski
Miejsce 9-14: Jakub Welz, Jakub Szczepaniak, Patryk Zieliński, Oskar Wielecki, Wiesław Mirosław Kaszubowski, Arkadiusz Okrasiński
Miejsca 15- 21: Mikołaj Grycner, Becla, Kropidlowski, Gawin, Bauer, Wojciechowski, Zarzycki
Miejsca: 22-28: Chrominski, Stepniewski, Samulak, Jurczak, Kurdej, Anna Baran, Jaroszewicz

Dziękujemy firmie Ziaja za ufundowanie ćwierćfinalistom wspaniałych zestawów kosmetyków!

Gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy na rozgrywki ligowe w przyszła sobotę i na następny turniej na początku kwietnia!